Реклама
Гарячі новини

У Житомирі зіткнулися дві іномарки, є потерплі

13 березня близько 11-ї години на вулиці Князів Острозьких зіткнулися Renault та Mazda. Наразі відомо, що двох водіїв відвезли до лікарні.

Про це інформує поліція області:

Реклама

Сьогодні, близько 11-ї години, на вулиць Князів Острозьких сталась дорожньо-транспортна пригода з потерпілими за участю автомобілів Renault та Mazda. У результаті ДТП водіїв транспортних засобів медики ушпиталили“, – йдеться в повідомленні.

Патрульні забезпечували охорону місця події та здійснювали регулювання дорожнього руху. Оформленням матеріалів ДТП займалися слідчі.

Реклама

Джерело: 1 zt.ua

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама