Реклама
Суботня інформація

У Житомирі “замінували” суди

У Житомирі перевіряють інформацію про замінування будівлі Господарського суду. Працівників евакуювали.

Про це об 11:13 год. 13 квітня повідомила пресслужба суду.

Реклама

«У зв’язку із надходженням повідомлення про замінування будівлі, Господарський суд Житомирської області вимушений припинити свою роботу для проведення дій, спрямованих на відшукання та знешкодження вибухонебезпечних речовин і предметів. Ведуться заходи щодо негайної евакуації працівників та відвідувачів суду», – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі ГУНП у Житомирській області уточнили, що зараз триває перевірка повідомлення про замінування усіх судів міста Житомира.

Реклама

Крім того, на електронну пошту поліції надійшло повідомлення про замінування шкіл, в якому саме місті – не вказано. Інформація перевіряється.

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама