У Житомирі на Київському шосе встановлять камери автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху.
Реклама
Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 2 грудня, під час засідання виконкому міської ради.
«Надати дозвіл ТОВ «Клансістемс» на встановлення камери автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху VegaSmartSpeedDualBand», – йдеться в рішенні.
Реклама
Камери встановлять за адресою: Київське шосе, 32. У мерії зазначають, що вони працюватимуть у тестовому режимі.
Реклама












