До редакції сайту Субота-онлайн знову зателефонували обурені житомиряни і поскаржилися, що організатори вакцинації у Житомирі в приміщенні поліклініки №2 на Польовій влаштували ковідну пастку для бажаючих вакцинуватися.
Реклама
Організатори вакцинації не знайшли іншого місця як вузький і тісний коридор біля ізолятора, де чекають на прийом лікаря, люди які чхають та кашляють.
Читачі сайту кажуть, що бригада була не підготовлена: медсестричка дуже непрофесійно колола. Може вона хвилювалася? Люди дізналися, що бригаду поставили до відома щодо вакцинації пізно увечері, напередодні щеплення.
Реклама
Нашій читачці після цієї вакцинації три дні було погано.
Реклама












