Реклама
Суботня інформація

У Житомирі на перехресті вулиць авто в’їхало в стіну СТО

У Житомирі 15 березня авто з пасажирами в’їхало у стіну СТО на перехресті вулиць Селецької та Космонавтів.

Відео ДТП опублікували на сторінці комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради у Facebook.

Реклама

«Сьогодні, 15 березня, о 12:31 камерами відеоспостереження зафіксована ДТП, що сталася на перехресті вулиць Селецької та Космонавтів. Шановні водії, дотримуйтесь правил дорожнього руху та будьте уважні за кермом», – йдеться в повідомленні.

 

Реклама

 

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама