Реклама
Україна

У Полтавській області підлітки зґвалтували 12-річного хлопчика і відбулися штрафом

Після зґвалтування 12-річного хлопчика в Полтавській області двох ґвалтівників покарали штрафом, а третього навіть не стали шукати.

Реклама

Про це повідомив уповноважений із захисту прав людини в Україні Дмитро Лубінець у своєму телеграм-каналі.

За наявною інформацією, злочин було скоєно в селі Котельва, на місцевому пляжі. Підлітка побили та вчинили над ним сексуальне насильство.

Реклама

«Подія сталася ще в середині червня цього року. Однак правоохоронні органи про цей факт дізналися тільки 5 серпня і не почали досудового розслідування, а склали адміністративні протоколи на батьків двох хлопців. Батьки відбулися штрафом 850 грн. Особу третього співучасника на той час навіть не намагалися встановити», – пише Лубинець.

Лише коли цей випадок набув розголосу в українських соцмережах, поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 статті 153 ККУ (сексуальне насильство щодо неповнолітнього).

Користувачі соцмереж повідомляли, що підлітка побили, а потім зґвалтували палицею. Брали участь у цьому двоє неповнолітніх і один дорослий.

Реклама

 

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама