Реклама
Україна

У Львові жінка загинула, стрибнувши з моста перед потягом

У понеділок, 10 листопада, неподалік залізничної станції Підзамче у Львові виявили тіло 31-річної жінки. Трагедія сталася на вулиці Ковельській, поблизу залізничного мосту.

Реклама

За попередньою інформацією поліції, жінка стрибнула з моста на колію перед наближенням вантажного потяга. Машиніст встиг застосувати екстрене гальмування, однак врятувати її життя не вдалося — вона загинула на місці.

Як зазначають правоохоронці, поїзд не встиг здійснити наїзд, але від отриманих травм після падіння жінка померла. На момент події вона була без одягу.

Реклама

На місці працювали поліцейські та експерти. Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з позначкою «самогубство».

Слідчі встановлюють особу загиблої, а також обставини і мотиви трагедії.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама