Реклама
Суботня інформація

Скільки коштів з початку року сплатили за “комуналку” жителі Житомирщини

У вересні 2020 року населенням Житомирської області сплачено за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 221,2 млн грн, що становить 106,5% від нарахованих за цей період сум.

Про це 4 листопада розповіли в головному управлінні статистики Житомирської області.

Реклама

“На кінець вересня 2020р. заборгованість населення зі сплати за постачання теплової енергії та гарячої води становила 193,1 млн грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 111,5 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 79,6 млн грн, за управління багатоквартирним будинком – 54,8 млн грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 17,9 млн грн”, – розповіли статистики.

У вересні 2020 р. з населенням області було укладено 400 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 2027,2 тис. грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, у вересні п.р. становила 1512,7 тис. грн.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама