Реклама
Гарячі новини

Поліцейські під час обшуку вилучили наркотичні речовини у жителя Звягельщини

Дільничні офіцери поліції Новоград-Волинського райвідділу встановили причетність чоловіка до незаконних оборудок з наркотиками.

20 жовтня поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання 54-річного жителя м. Новограда-Волинського. У результаті на горищі будинку виявили висушену рослинну масу, ймовірно, канабіс, а на присадибній ділянці – рослини конопель.

Реклама

Правоохоронці задокументували усі обставини, а вилучене направили на дослідження до обласного Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Нагадуємо, за чинним законодавством незаконний посів конопель карається штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

Реклама

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачено покарання від штрафних санкцій до позбавлення волі.

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама