Реклама
Гарячі новини

Мера Бердичева взяли під варту за підозрою в хабарництві

Сергію Орлюку, міському голові Бердичева, обрали запобіжний захід — тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави. Таке рішення ухвалив Корольовський районний суд Житомира.

За інформацією з суду, чиновника підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Реклама


Прокурор наполягав на взятті під варту, тоді як сторона захисту просила обрати домашній арешт.

Реклама

Суддя Віра Шкіря після розгляду матеріалів справи задовольнила клопотання прокуратури частково: запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб із правом внесення застави в розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Станом на 2025 рік в Україні один неоподатковуваний мінімум доходів громадян (НМДГ) становить 118 гривень.

Отже, 80 НМДГ = 80 × 118 = 9 440 гривень.

Реклама

Тобто застава, яку має внести Сергій Орлюк, становить приблизно 9 440 гривень.

Що відомо про затримання

20 червня у Бердичеві правоохоронці затримали Сергія Орлюка. Це підтвердила речниця Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України Наталія Калиновська.

Реклама

«Факт викриття посадовця підтверджено. Його підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди. Розслідування триває», — зазначила Калиновська.

На місці затримання був і журналіст Олександр Доманський. За його словами, в автомобілі міського голови було виявлено грошову валюту.

Станом на вечір 20 червня правоохоронці також проводили обшуки в приміщенні Бердичівської міськради, повідомляє suspilne.media.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама