Реклама
Суботня інформація

Коростень відкрив оновлене педіатричне відділення, на ремонт якого спрямували 5 млн грн

Сьогодні в Центральній Коростенській міській лікарні офіційно відкрили оновлене педіатричне відділення.

Про це 8 січня розповіли у Коростенській міській раді.

Реклама

“Воно функціонувало тут і раніше, проте останнім часом перебувало на капітальному ремонті. Тепер модернізований простір повністю готовий до роботи та прийому маленьких пацієнтів.

Генеральний директор лікарні Сергій Ковердун провів для присутніх ознайомчу екскурсію та розповів про технічні особливості оновленого відділення. Зокрема, він акцентував, що у кожній палаті встановлено сучасний рекуператор повітря: система подає свіже повітря з вулиці, підігріває його та подає всередину, водночас виводячи назовні застійні маси — своєрідна якісна фільтрація, яка забезпечує комфорт і безпеку пацієнтів”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Оновлене відділення наразі очолює Ярослава Павлівна Дідківська — т.в.о. завідувачки педіатричного відділення Коростенської ЦМЛ, яка подякувала всім, хто долучився до реалізації проєкту.

Відділення стало значно комфортнішим і просторішим: тут облаштовано сім палат та окрему ігрову кімнату, а загалом відділення може прийняти близько п’ятнадцяти дітей.

Під час огляду гості відвідали й першого пацієнта — 15-річного Андрія, який став своєрідним символічним «першопрохідцем» оновленої педіатрії. Йому вручили невеликий подарунок на честь відкриття.

Реклама

З міського бюджету було виділено близько 5 мільйонів гривень на проведення ремонтних робіт.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама