Реклама
Суботня інформація

Колишній майстер лісу сидітиме 5 років за смертельне ДТП, в якій загинула 16-річна дівчина

Ексмайстра лісу ув’язнили на 5 років: у стані алкогольного сп’яніння скоїв ДТП зі смертельним травмуванням неповнолітньої.

Про це 21 березня повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Реклама

«За публічного обвинувачення ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури майстра лісу визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілої (ч. 3 ст. 286-1 КК України). Його засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 8 років», – йдеться у повідомленні.

Ювенальний прокурор довів, що смертельну дорожньо-транспортну подію у січні 2022 року скоїв 38-річний житель Новоград-Волинського району, який на той час працював майстром лісу.

Реклама

«Трагічна подія сталася у с. Городниця Новоград-Волинського району. Обвинувачений пізно увечері повертався від батьків із сусіднього села додому на власному автомобілі. Однак сів за кермо, грубо порушивши правила дорожнього руху – у стані алкогольного сп’яніння. Унаслідок цього не справився з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та смертельно травмував 16-літню дівчину, яка йшла з двома друзями по краю проїзної частини у зустрічному напрямку», – інформує прокуратура.

Наразі вирок не набув чинності.

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама