Гарячі новиниСпорт

ФК “Полісся” на виїзді впевнено обіграє “Карпати”

У неділю житомирська команда “Полісся” прибула до свого переслідувача у турнірній таблиці – ФК “Карпати“.

Перед початком матчу відрив житомирських футболістів був 9 очок. “Карпати” у свою черги сподівались зупинити переможну ходу “Полісся“, але не вийшло.

У першому таймі за друру жовту картку було вилучено гравця “Карпат“. Рахунок вже був на користь гостей. Після перерви гравці “Карпат” змогли відквитати один м`яч, але для перелому гри цього стало замало. Гравці “Полісся” полетіли вперед, і через низку атак заробили небезпечний штрафний удар, до воріт суперника було приблизно 20-25 метрів. Своїм шансом майстерно скористався гравець “Полісся” – Євген Морозко.

Цей м`яч став переможним у поєдинку. Рахунок у матчі 1-2 на користь житомирської команди.