Матч розпочався з несподіванки – вже на 7-й хвилині Йосефі вивів гостей вперед! Але кияни швидко взяли гру під контроль. Герреро на 19-й хвилині зрівняв рахунок, а далі Буяльський оформив дубль і зробив рахунок у першому таймі комфортним для господарів (32′ – пенальті, 44′).
Другий тайм розпочався з голу Назара Волошина на 50-й хвилині, який остаточно закріпив перемогу «Динамо».
Реклама
Фінальний рахунок: 4:1 на користь «Динамо».
Реклама











