Реклама
Суботня інформація

Десять військових з Житомирської області повернули з полону рф

Сьогодні для України та Житомирщини особливо радісний день. В рамках обміну десять наших земляків повернулися з російського полону.

Про це 15 травня повідомив керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Реклама

“Це жителі Житомира, Брусилова, Іршанська, Іванкова, Бердичева, Коростеня, Поліського, Сорокова та Красногірки.

Попереду в них довгий шлях відновлення та реабілітації, але найголовніше вже сталося – вони на рідній землі та скоро побачаться з рідними та близькими.

Реклама

Дякуємо нашим незламним героям та всім, хто боровся за це повернення й продовжує працювати, щоб кожен українець знову був удома. Вітаємо хлопців та бажаємо скорішого одужання кожному захиснику”, – повідомив Віталій Бунечко.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама