Реклама
Світ

Coca-Cola оголосила про відкликання своїх напоїв у деяких країнах, через високий вміст хлорату

Coca-Cola оголосила про відкликання своїх напоїв у Бельгії, Люксембурзі та Нідерландах, тому що в цих партіях виявилася «підвищена кількість» хлорату, передає ВВС.

Реклама

У Великій Британії теж виявилися такі партії, але їх уже розпродали. Скарг не було.

Хлорат може утворюватися під час використання дезінфекційних засобів на основі хлору під час обробки води і в харчовій промисловості. Він може викликати нудоту, блювоту, діарею та обмеження здатності крові поглинати кисень. А також до проблем зі щитоподібною залозою, особливо у дітей і немовлят.

Реклама

Компанія заявляє, що «ризик для споживачів дуже малий», і вона «вважає якість і безпеку своєї продукції своїм головним пріоритетом».

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама