Україна

Чи можуть звільнити літнього працівника?

Законом України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку» заборонено звільнення працівників з ініціативи роботодавця з мотивів досягнення пенсійного віку.

Але КЗпП України не забороняє звільняти пенсіонерів при скороченні штату. Так, в останній день роботи (зазначений у повідомленні) з вами повинні зробити повний розрахунок, включаючи компенсацію за невикористану відпустку та вихідну допомогу в розмірі середнього місячного заробітку (ст. 40 КЗпП України).

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

 

 

Схожі матеріали

Залишити коментар Facebook