Реклама
Гарячі новини

Автотроща на Бердичівщині: пасажирки з синцями, авто пошкоджено, водій очікує покарання

Вночі 23 лютого до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у с. Лісовій Слобідці Райгородоцької громади.

Патрульні встановили, що 25-річний водій автомобіля «Mazda» не впорався з керуванням та допустив зіткнення з деревом.

Реклама

В іномарці перебували дві пасажирки, 2007 та 2008 р.н. Попередньо, вони отримали легкі тілесні ушкодження та були госпіталізовані до травматологічного відділення міської лікарні.

Крім того, було встановлено, що керманич взагалі не мав права керування транспортним засобом та знаходився у стані алкогольного сп’яніння. В його крові зафіксовано 1,24 проміле алкоголю.

Реклама

Відносно водія поліцейські склали адміністративний протокол. Також він відповідатиме за керування транспортним засобом у стані сп’яніння та без посвідчення водія. Чоловікові загрожує значний штраф (понад 20 000 гривень) та позбавлення права керування транспортними засобами на 1 рік.

Крім того, поліцейські працюватимуть з родинами дівчат, які вночі залишили місце проживання та опинилися в небезпечній ситуації.

автотроща на бердичівщині: пасажирки з синцями, авто пошкоджено, водій очікує покарання
автотроща на бердичівщині: пасажирки з синцями, авто пошкоджено, водій очікує покарання

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама