Суботня інформація

Спортсмени з Житомира вибороли «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки. Фото

З 20 по 22 вересня 2024 року у м. Пезаро (Італійська республіка) відбувся 11-й чемпіонат світу серед вікових груп та 1-й чемпіонат світу серед юніорів зі спортивної аеробіки. Команду Житомирської області представляли 8 спортсменів, вихованців КЗПО «ЖДЮСШ «Авангард».

Про це 26 вересня повідомляє управління націонал-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

«Разом із національною збірною України наші дівчата змагались за звання кращих в індивідуальних вправах, парах, трійках, групах, аеро-денсі та аеро-степі. Всього у змаганнях взяли участь 552 спортсмени з 36 країн світу. Срібну нагороду в категорії аеро-степ одержала Фесько Дар’я. Бронзовими призерами в категорії групи стали Деркач Софія, Межевич Поліна та Махінчук Валерія», – йдеться в повідомленні.

Також дівчата посіли високу четверту сходинку в категорії аеро-денс та Межевич Поліна – в категорії трійки. Блискуче виступила у фіналі в категорії юніори аеро-денс Захарчук Дарина, яка разом з командою посіла 7 місце. Деркач Софія в індивідуальних вправах у фіналі посіла 8 місце. За крок від фіналів зупинилася юніорська група у складі Шейко Ніколь, Стельмашова Анастасія, Фесько Дар’я, Денисенко Катерина, Захарчук Дарина.

Підготували спортсменів особисті тренери-викладачі: Лариса Мохорт, Олександра Мельник, Ілона Сушинська, Вікторія Томашевська та Тетяна Ісакова.

«Також висловлюємо велику подяку усім тренерам національної збірної України зі спортивної аеробіки. Зараз спортсмени знаходяться на відновлювальному навчально-тренувальному зборі в Італії та готуються вболівати за дорослу збірну», – підсумовують в управлінні.